۸۰ کارگزاری بیمه در سطح کشور تا پایان امسال فعال می‌شود

به گزارش سپهر نیوز به نقل از ایکنا از کرمان، محمد قوامی، مدیرکل دفتر امور کارگزاری‌های سازمان بیمه تامین اجتماعی کشور دیروز سه‌شنبه، ۱۶ بهمن در مراسم افتتاحیه دومین کارگزاری بیمه تامین اجتماعی شهر رفسنجان با اشاره به اینکه با رشد و توسعه روزافزون تعداد بیمه‌شدگان تامین اجتماعی، شیوه‌های خدمات‌رسانی به این قشر نیز تعمیم و توسعه داده شده است، گفت: از سال ۸۴ سریعتر از سایر دستگاه‌های اجرایی وارد بخش خصوصی شدیم و پروژه کارگزاری واگذار شد تا هم اشتغالزایی شود هم خدمت‌رسانی در بخش بیمه برای مردم به سهولت انجام شود.
وی با بیان اینکه قرار است ۸۰ کارگزاری دیگر در کشور واگذار شود، افزود: این تعداد به دست کسانی سپرده می‌شود که از جوانانی توانمند باشند و از طریق آزمون استخدام پذیرفته می‌شوند.
مدیرکل دفتر امور کارگزاری تأمین اجتماعی کشور عنوان کرد:۸۰ کارگزاری در سطح کشور تا پایان امسال فعال می‌شود که ۳۸ کارگزاری در دهه فجر امسال تاکنون افتتاح شده و مابقی هم در ادامه به بهره‌برداری می‌رسد.
قوامی یادآور شد: تا ابتدای امسال ۲۱۸ کارگزاری فعال در کشور داشتیم و در حال حاضر تعداد این کارگزاری‌ها به ۲۹۷ مورد افزایش یافته است.
وی با تأکید بر استانداردسازی کارگزاری‌ها تأکید کرد: در ۱۰ استان کشور از جمله اصفهان، تهران، شرق و غرب تهران و … مقرر کردیم که به صورت پایلوت، صدور و تمدید دفترچه بیمه تامین اجتماعی به صورت غیرحضوری انجام شود و این مهم را در سطح کشور تعمیم خواهیم داد تا مردم به راحتی این خدمات را دریافت کنند.
انتهای پیام

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی