پس از مرگ شیخ خلیفه، تمامی تفریحات و موسیقی در رستوران ها و هتل های امارات به مدت سه روز متوقف شد.

همه موسیقی زنده، نمایش ها و فعالیت ها باید لغو شوند.

شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان، دومین رئیس جمهور امارات متحده عربی و شانزدهمین حاکم ابوظبی، روز جمعه 13 می در سن 73 سالگی درگذشت و امارات را غمگین کرد.

پس از اعلام این خبر، امارات همه فعالیت های بخش عمومی و تجاری را به مدت سه روز – از شنبه 14 تا دوشنبه 16 می – به منظور عزاداری درگذشت رهبر، متوقف کرد.

شیخ محمد بن زاید آل نهیان، حاکم ابوظبی (L)، در نماز جنازه شیخ سلطان بن زاید اولین مسجد برای حضرت شیخ خلیفه بن زاید آل نهیان، رئیس جمهور امارات متحده عربی شرکت می کند. شیخ منصور بن زاید آل نهیان، معاون نخست وزیر امارات و وزیر امور ریاست جمهوری (ر). (وزارت امور ریاست جمهوری/حمد الکعبی)

 

علاوه بر این، بر اساس مجله خواهر Arabian Business Hotelier Middle East، رستوران‌ها، بارها و هتل‌ها پخش موسیقی زنده یا میزبانی سرگرمی را متوقف خواهند کرد و رویدادهای زنده لغو خواهند شد.

بخشنامه ای به مؤسسات در ابوظبی ارسال شد که به آنها دستور داده شد تا تمام فعالیت های موسیقی و سرگرمی و همچنین نمایش آتش بازی و جشن را لغو کنند. مراسم عروسی مجاز است، اما موسیقی مجاز نیست.

هتل‌ها تشویق شدند تا با هر سازمان‌دهنده رویدادی که ممکن است مجبور شود رویدادی را در نتیجه طوفان، در صورت امکان بدون جریمه، برنامه‌ریزی مجدد کند، پذیرایی کنند.

پارک های موضوعی، جاذبه های فرهنگی، مقاصد گردشگری و پارک های موضوعی همگی به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

دپارتمان اقتصاد و گردشگری دبی با صدور نامه‌ای به کسب‌وکارها درخواست کرد که همه سرگرمی‌های مربوط به موسیقی و رقص تا روز سه‌شنبه به تعویق بیفتند.

جشنواره کمدی دبی یکی از اولین جشنواره هایی بود که اعلام کرد برنامه هایش تغییر کرده است.

شیخ خلیفه شانزدهمین حاکم ابوظبی و دومین رئیس جمهور امارات متحده عربی بود. وی روز جمعه در سن 73 سالگی دار فانی را وداع گفت. پس از مرگ پدرش زاید بن سلطان آل نهیان در سال 2004، رئیس جمهور امارات متحده عربی شد.

او در سال 1948 به دنیا آمد و در العین پرورش یافت. هنگامی که پدرش در سال 1966 حاکم ابوظبی شد، او کارگزار رسمی پدرش در منطقه شد.

Recent Articles

در میان تنش ها، راهپیمایی پرچم روز بیت المقدس از دروازه دمشق می گذرد

علیرغم تغییر مسیر راهپیمایی به دروازه یافا در سال گذشته، موشک‌هایی به سمت اورشلیم شلیک شد. در 29 می، راهپیمایی پرچم روز اورشلیم پس از...

در طول یک تمرین بزرگ شبیه سازی حمله به ایران، ایالات متحده به هواپیماهای جنگی اسرائیل سوخت رسانی خواهد کرد

مانور اسرائيل تقليد تعداد زيادي از جت ها خواهد بود كه اهدافي دور از مرزهاي اسرائيل را مورد اصابت قرار مي دهند و همزمان...

یک مقام آمریکایی در مورد تصمیم حذف کاهانه چای از لیست FTO صحبت می کند

از سال 2005، یک گروه اسرائیلی افراطی با یک حمله تروریستی مرتبط نبوده است. واشنگتن، دی سی – پس از گزارش آسوشیتدپرس مبنی بر اینکه...

آمریکا یک پزشک ونزوئلایی را به فروش باج افزار به یک هسته تروریستی ایرانی متهم کرده است

مویسس زاگالا، 55 ساله، متهم است که مجوز نرم افزار خود را به هکرهایی داده است که از آن برای اخاذی از قربانیان استفاده...

اتحاد بنت شروع به انتقام گیری از سیلمان کرده است. اینگونه است

MK، که قبلاً یکی از اعضای حزب نخست وزیر بود، روز دوشنبه هنگامی که از رای دادن به معتمد خود، MK Matan Kahana، برای...

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox