جریمه های بخش خصوصی برای عدم دستیابی به معیارهای اماراتی هر سال افزایش می یابد.

تخمین زده می شود که جدیدترین طرح اماراتی امارات متحده عربی سالانه بیش از 12000 فرصت شغلی برای اتباع ایجاد کند.

شرکت‌های بخش خصوصی که از ژانویه 2023 به الزامات گسترش امارات صادر شده توسط کابینه امارات متحده عربی و وزارت منابع انسانی و امارات متحده عربی نتوانند دست یابند، مشمول جریمه‌های شدیدی خواهند شد که سالانه رشد خواهد کرد.

شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس‌جمهور، نخست‌وزیر و حاکم دبی، قبلاً قطعنامه‌هایی را برای افزایش نرخ امارات برای استخدام با مهارت بالا در شرکت‌های با 50 کارمند یا بیشتر به 2 درصد در سال اعلام کرده بود.

از ژانویه 2023، شرکت‌های غیرمنطقی ملزم به پرداخت 6000 درهم در ماه برای هر شهروند بیکار خواهند بود.

به گفته وزیر منابع انسانی و امارات امارات، از سال 2023 به بعد، این مجازات هر سال 1000 درهم افزایش می یابد.

این ابتکار که در راستای برنامه فدرال نفیس است که هدف آن تسهیل کار شهروندان امارات متحده عربی در بخش خصوصی است، انتظار می رود تا سال 2026 سالانه بیش از 12000 فرصت شغلی برای اتباع امارات در همه بخش ها ایجاد کند و به این امر کمک کند. افزایش نرخ کلی امارات

دکتر عبدالرحمن عبدالمنان الاعور، وزیر منابع انسانی و امارات امارات در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “دولت امارات بر توسعه اقتصادی و توانمندسازی سرمایه انسانی برای دستیابی به هدف توسعه بهترین و پویاترین اقتصاد در جهان تمرکز خواهد کرد.”

به گفته دکتر العوار، این هدف نیازمند راه حل های یکپارچه ای است که با نیازها و خواسته های افراد و جامعه مرتبط باشد. به گفته وی، این شامل تقویت و حمایت از منابع محلی، اطمینان از انعطاف پذیری اقتصادی، و تحکیم جایگاه امارات متحده عربی به عنوان مقصدی برای استعدادها، شرکت ها و سرمایه گذاری است.

شرکت هایی که معیارهای امارات را برآورده می کنند واجد شرایط تشویق هستند.

دکتر الاعوار گفت که رهبری امارات 6.53 میلیارد دلار (24 میلیارد درهم) را طی پنج سال آینده برای استخدام 75000 ساکن در بخش خصوصی کنار گذاشته است.

مشوق هایی به شرکت های بخش خصوصی اعطا می شود که برنامه های آموزش شهروندان اماراتی را سرعت بخشند و اماراتی های بیشتری را استخدام کنند.

علاوه بر این، شرکت‌های بخش خصوصی که به نتایج قابل توجهی در زمینه استخدام و آموزش شهروندان اماراتی دست می‌یابند، مشوق‌هایی از جمله کاهش ۸۰ درصدی هزینه‌های خدمات وزارت منابع انسانی و امارات دریافت خواهند کرد.

طرح حمایت از حقوق و دستمزد اماراتی که به شهروندان اماراتی کمک حقوق یک ساله تا سقف 8000 درهم در ماه در طول دوره آموزشی و حمایت ماهیانه تا سقف 5000 درهم تا پنج سال برای فارغ التحصیلان دانشگاهی ارائه می کند، بخشی از نفیس امارات است. برنامه

این برنامه به شهروندان امارات متحده عربی که در بخش هایی مانند کدنویسی، پرستاری و حسابداری کار می کنند، حقوق فعلی خود را افزایش می دهد.

این برنامه همچنین شامل یک سهم پنج ساله توسط دولت از طرف شرکت برای هزینه برنامه های بازنشستگی برای کارکنان اماراتی و همچنین کمک کامل برای مشارکت اماراتی در طول پنج سال اول کار است.

Recent Articles

در میان تنش ها، راهپیمایی پرچم روز بیت المقدس از دروازه دمشق می گذرد

علیرغم تغییر مسیر راهپیمایی به دروازه یافا در سال گذشته، موشک‌هایی به سمت اورشلیم شلیک شد. در 29 می، راهپیمایی پرچم روز اورشلیم پس از...

در طول یک تمرین بزرگ شبیه سازی حمله به ایران، ایالات متحده به هواپیماهای جنگی اسرائیل سوخت رسانی خواهد کرد

مانور اسرائيل تقليد تعداد زيادي از جت ها خواهد بود كه اهدافي دور از مرزهاي اسرائيل را مورد اصابت قرار مي دهند و همزمان...

یک مقام آمریکایی در مورد تصمیم حذف کاهانه چای از لیست FTO صحبت می کند

از سال 2005، یک گروه اسرائیلی افراطی با یک حمله تروریستی مرتبط نبوده است. واشنگتن، دی سی – پس از گزارش آسوشیتدپرس مبنی بر اینکه...

آمریکا یک پزشک ونزوئلایی را به فروش باج افزار به یک هسته تروریستی ایرانی متهم کرده است

مویسس زاگالا، 55 ساله، متهم است که مجوز نرم افزار خود را به هکرهایی داده است که از آن برای اخاذی از قربانیان استفاده...

اتحاد بنت شروع به انتقام گیری از سیلمان کرده است. اینگونه است

MK، که قبلاً یکی از اعضای حزب نخست وزیر بود، روز دوشنبه هنگامی که از رای دادن به معتمد خود، MK Matan Kahana، برای...

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox