Emaar Properties گزارش می دهد که در سه ماهه اول با افزایش فروش، درآمد بی سابقه ای داشته است.

در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، بزرگترین شرکت سهامی عام دبی بیش از سه برابر سود خالص داشته است.

برای سه ماهه اول سال 2022، Emaar Properties، بزرگترین شرکت سهامی عام دبی، سود 610 میلیون دلاری (2.3 میلیارد درهم) را گزارش کرد. این نشان دهنده افزایش 241 درصدی نسبت به 179 میلیون دلار (657 میلیون درهم) آن در سه ماهه مشابه سال 2021 است.

در بیانیه ای به بازار مالی دبی، گروه املاک اعلام کرد که در پایان سه ماهه اول 12.3 میلیارد دلار فروش عقب افتاده دارد که در آینده شناسایی خواهد شد.

فروش املاک خارجی عمار نیز افزایش یافت. محمد آلبار، بنیانگذار عمار، گفت: «ما موقعیت خود را در بازارهای مهمی مانند مصر و هند افزایش داده ایم و از افزایش قابل توجه تقاضا در هر دو اقتصاد استفاده کرده ایم.

توسعه Emaar که اکثریت آن متعلق به Emaar Properties است، افزایش 34 درصدی در سود سه ماهه اول را گزارش کرد، در حالی که مراکز خرید و بخش خرده فروشی اعمار نیز افزایش سود را گزارش کردند.

سود خالص مراکز خرید عمار با 136 درصد افزایش به 173 میلیون دلار رسید.

در سه ماهه آینده، عمار همچنان از پویایی بسیار جذاب عرضه و تقاضا در هتل ها و مراکز خرید که شروع خوبی در سال داشته اند، بهره خواهد برد.

با بهبود بازار پس از فروپاشی کووید-19، شرکت‌های لیزینگ مهمان‌نوازی، تفریحی، سرگرمی و تجاری Emaar شاهد افزایش 120 درصدی درآمد سالانه نسبت به سال بودند.

آقای آلبار ادامه داد: “عمار در موقعیت مناسبی قرار دارد تا به طور موثر برنامه مشخص شده خود را اجرا کند و بازدهی جذاب و پایدار را برای همه ذینفعان ارائه دهد.”

او گفت که تحول دیجیتال، نوآوری محصول جدید و نفوذ در بازار، رشد آینده و ارزش سهامداران بلندمدت را به همراه خواهد داشت.

Emaar دائماً تجربیات و گزینه‌های سبک زندگی ممتاز را در بین دسته‌های بازار ارائه می‌کند، و خواص آن همچنان مورد توجه سرمایه‌گذاران در داخل و خارج از کشور است و معیارهای جدیدی را در طراحی، کیفیت ساخت و نوآوری ایجاد می‌کند.

Recent Articles

در میان تنش ها، راهپیمایی پرچم روز بیت المقدس از دروازه دمشق می گذرد

علیرغم تغییر مسیر راهپیمایی به دروازه یافا در سال گذشته، موشک‌هایی به سمت اورشلیم شلیک شد. در 29 می، راهپیمایی پرچم روز اورشلیم پس از...

در طول یک تمرین بزرگ شبیه سازی حمله به ایران، ایالات متحده به هواپیماهای جنگی اسرائیل سوخت رسانی خواهد کرد

مانور اسرائيل تقليد تعداد زيادي از جت ها خواهد بود كه اهدافي دور از مرزهاي اسرائيل را مورد اصابت قرار مي دهند و همزمان...

یک مقام آمریکایی در مورد تصمیم حذف کاهانه چای از لیست FTO صحبت می کند

از سال 2005، یک گروه اسرائیلی افراطی با یک حمله تروریستی مرتبط نبوده است. واشنگتن، دی سی – پس از گزارش آسوشیتدپرس مبنی بر اینکه...

آمریکا یک پزشک ونزوئلایی را به فروش باج افزار به یک هسته تروریستی ایرانی متهم کرده است

مویسس زاگالا، 55 ساله، متهم است که مجوز نرم افزار خود را به هکرهایی داده است که از آن برای اخاذی از قربانیان استفاده...

اتحاد بنت شروع به انتقام گیری از سیلمان کرده است. اینگونه است

MK، که قبلاً یکی از اعضای حزب نخست وزیر بود، روز دوشنبه هنگامی که از رای دادن به معتمد خود، MK Matan Kahana، برای...

Related Stories

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay on op - Ge the daily news in your inbox